Новини

Запрошуємо на тест- драйв нової Mazda CX -5!

Компанія Автосервіс-Альянс , офіційний дилер Mazda в Полтаві, запрошує на на тест- драйв нової Mazda CX- 5 з 2,5-літровим бензиновим SKYACTIV -G.

Тепер Mazda CX-5 доступна з 2,5 -літровим бензиновим SKYACTIV-G. Потужний ( 192 к.с.) і одночасно економічний . Ще більше драйву Ви отримаєте завдяки kick down на всіх автоматичних коробках передач. Його використання дозволяє додати більше динаміки . Різке натискання на педаль газу відразу знижує передачу, вражаючи чуйною реакцією компактного кросовера на обгонах . Про вашу безпеку подбають розширені системи оповіщення водія Mazda CX-5  Тепер за кермом кросовера у Вас як з'являються додаткові «очі» - датчики, які ідентифікують перешкоди в « мертвих зонах » і вчасно попереджають про можливу небезпеку. Також були розширені функції мультимедійної системи з монітором : тепер аудіо отримує більше голосових команд, з ' явилася можливість отримання / відправки SMS і e-mail через систему Bluetooth, а також Navi TOM-TOM, керований спеціальним джойстиком, для топової версії High 2.5 .

Виразний дизайн підкреслюється новими сріблястими кнопками аудіо - панелі. Зміни торкнулися і колірної гами , доступні три нових кольори , серед яких відомий Soul Red, насичений червоний, як в новій Mazda6. Спеціально розроблений унікальний процес комбінує два базових шару , створюючи глибокий, дуже інтенсивний червоний, який контрастує з затемненими ділянками . Як ніякий інший колір, Soul Red підкреслює плавні лінії дизайну компактного кросовера.

Компанія «Автосервіс-Альянс» - офіційний дилер MAZDA у Полтаві, запрошує всіх відвідати наш дилерський центр за адресою:

М. Полтава, Харківське шосе, 29 тел.: (0532) 57-99-22