Новини

Спеціальні пропозиції від Mazda на автомобілі 2018 року виробництва

16 травня 2019

Mazda пропонує своїм клієнтам  встигнути скористатися останнім шансом придбати автомобіль Mazda 2018 року виробництва за супер вигідною пропозицією!

Чудовий настрій за будь- яких погодних умов гарантує яскрава, економічна, надійна, комфортна та технологічна Mazda.

Яскравий дизайн КОДО - душа руху, надзвичайно економічні та перевірені часом і тисячами кілометрів по дорогах України двигуни Skyactiv, комплекс систем проактивної безпеки i-Activsense та додаткова система контролю руху автомобілю G-Vectoring не лише забезпечать максимум задоволення від драйву, а й зроблять керування максимально безпечним!

Mazda - це максимально ергономічний салон у кожній дрібниці – від розміру, положення та куту розміщення педалей прискорення та гальмування, регулювання положення сидіння таким чином, що не відчувається жодної незручності – до оптимального розміщення, розміру та найлегшої зчитуваності для людського ока монітору MZD-Connect, а також джойстик HMI, що абсолютно не відволікає увагу водія від дороги.

З 15 травня 2019 р. та до останнього авто на складі автомобілів виробництва 2018 року діють остаточні, дуже спеціальні ціни!

Діє спеціальна програма кредитування Mazda Finance*.

Поспішайте, кількість авто обмежена!

Ознайомитись з переліком автомобілів Mazda за спеціальними цінами можна тут.

* За детальною інформацією звертайтесь до представників офіційної дилерської мережі Mazda в Україні – компанії ДП «АВТО Інтернешнл». Спеціальні роздрібні ціни діють з 15.05.2019. Кількість авто обмежена.