Новини

Зліт Mazda Клубу. Перший Клас!

17 вересня 2011 в селі Чубинському, що в Бориспільському районі Київської області, відбувся Шостий «Щорічний зліт Українського Mazda Клубу».

Шість років - вік, коли діти вперше йдуть до школи. Ось саме тому це свято відбулось в стилі «Перший клас». На зльоті зібралося більше 250 автомобілів, що прибули з усіх куточків України, а також Росії та Білорусі. Загальна ж кількість гостей свята склала понад 900 чоловік.

Яскрава концепція заходу дозволила гостям згадати веселі шкільні роки. Перший дзвінок, шкільна лінійка, однокласниці в коротких спідницях - все це можна було спостерігати на величезній території комплексу «Едем».

Реєстрували гостей школярі, а також вчителі фізкультури, праці та малювання. Директором же Маzdа школи виступила Олена Дуніна, генеральний директор ДП «АВТО Інтернешнл», офіційного імпортера автомобілів Mazda в Україні.

На території були розташовані численні майданчики для відвідувачів різних вікових категорій. Гості могли перевірити свою влучність, зігравши в дартс, помірятися силою на столі для армрестлінгу, постріляти в міні-тирі, покидати обручі на кольцеброси, зіграти в твістер, поганяти на машинках з радіокеруванням.

Веселий ведучий Геннадій Попенко не дозволяв гостям нудьгувати протягом усього дня. За допомогою вчителів-аніматорів він проводив цікаві конкурси і вікторини, що дозволяли гостям перевірити свої знання в автомобільній галузі. Також не обійшлося без цінних призів та подарунків від партнерів. Дівчата грали в резинки, хлопці перетягували канат, автолюбителі розмальовували капоти своїх машин збитими вершками, брали участь в автокамасутрі, у змаганні з паралельного слалому, а також у багатьох інших конкурсах.

У самий розпал свята гостям представили дрифт-шоу. І вже під кінець дня вчитель військової підготовки запропонував сміливцям згадати уроки «воєнки», на швидкість надягаючи на себе костюм хімзахисту, а також збираючи і розбираючи бойовий автомат.

Найбільш активні та стійкі учасники зльоту продовжили відпочинок на «Першокласному after party».