Новини

Mazda CX-5 – самий стильний кросовер!
Mazda CX-5 - переможець Design Award 2012!

Читачі європейського AUTO BILD обрали найпривабливіший автомобіль в сегменті SUV! Ним став новий компактний кросовер від Mazda - CX-5. Близько 200 000 читачів AUTO BILD у 15 країнах голосували за кращий дизайн авто в різних категоріях. Набравши 17,8% голосів, Mazda CX-5 пішла у відрив, залишивши далеко позаду своїх конкурентів - Audi A6 Allroad (друге місце з 10,8%) і Audi Q3 (третє місце з 9,9%).

Дизайн Mazda CX-5 - гармонія форми і змісту

Mazda CX-5 - перша серійна модель, створена відповідно до нової мови дизайну "KODO - душа руху". Весь зовнішній вигляд автомобіля втілює в собі красу руху і первозданну силу природи. Експресивна передня частина з виразними колісними арками створює відчуття хижака, що причаївся перед стрибком. Елегантна зовнішність CX-5 і загальна естетика корпусу відрізняє цей автомобіль від інших позашляховиків.

Нова решітка радіатора має характерну для Mazda п'ятигранну форму, створюючи єдину композицію разом із передніми фарами. Трапецієвидна нижня решітка підкреслює твердість і стійкість, а задні колісні арки надають корпусу елегантний характер. Спойлер на даху додає спортивності, а також покращує аеродинаміку.

Відмінна економія палива!

CX-5 - перша Mazda, в якій були повністю реалізовані технології SKYACTIV. Саме завдяки ним вона така легка, безпечна, екологічна і економна!

Що стосується серця CX-5, то під її капотом - 2.0-літровий бензиновий двигун SKYACTIV-G. Він виробляє 121 кВ/165 PS і поглинає всього 6,0 літру бензину на 100 км (139 г / км CO2). Ви можете обирати між новою шестиступінчастою механічною коробкою передач SKYACTIV-MT або високоефективною автоматичною SKYATIV-Drive. І на який з них не зупинився би Ваш вибір, Mazda гарантує всепоглинаюче почуття захоплення від управління новим кросовером. Крім того, Mazda CX-5 оснащена покращеною версією системи i-stop, яка дозволяє ще більше економити паливо.