ТЕХНОЛОГІЇ SKYACTIV
ЛЮДИНА В ЦЕНТРІ УВАГИ

ДИНАМІКА ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ БЕЗ КОМПРОМІСІВ

Інженери Mazda знають, що ефективність використання пального так само важлива, як і продуктивність. Звідси новаторський метод проектування двигуна, який дозволяє водієві концентруватися на чистому задоволенні від водіння. Кожен елемент автомобіля був вдосконалений, щоб забезпечити меншу витрату пального та найкращу динаміку. Це технологія SKYACTIV.
АРХІТЕКТУРА SKYACTIV-VEHICLE
Автомобілі Mazda забезпечують рух, який здається таким же природним, як звичайна ходьба. Легкий та жорсткий кузов забезпечує комфорт, а комплекс технологій Skyactiv: кузов, шасі, двигун та трансмісія, забезпечують стабільність керованості, коли автомобіль швидко та точно реагує на наміри водія.
ВИСОКОЕФЕКТИВНІ ДВИГУНИ SKYACTIV
Економічніше, потужніше, екологічніше. Наші інженери конструюють дизельні та бензинові двигуни Skyactiv, які забезпечують найкращі показники роботи за кожну краплю пального.
ТРАНСМІСІЯ SKYACTIV-DRIVE
6-ступінчата автоматична коробка передач SKYACTIV-DRIVE поєднує яскраве відчуття «механічної» трансмісії при цьому не втрачаючи плавності роботи автоматики в одному компактному та легкому корпусі. Перемикання відбувається швидко, точно й плавно на всіх шістьох ступенях, забезпечуючи максимальний контроль.
СИЛОВІ АГРЕГАТИ
  • MAZDA M HYBRID
  • SKYACTIV-G
  • SKYACTIV-D

MAZDA M HYBRID

Система Mazda M Hybrid дозволяє збільшити економію палива за рахунок відновлення енергії, яка зазвичай витрачається під час гальмування. Генератор накопичує її та потім використовує для живлення електричних бортових систем, тим самим зменшуючи витрату пального. Система Mazda M Hybrid є стандартною для нової Mazda CX-30.

SKYACTIV-G

Бензинові двигуни Skyactiv-G характеризуються дуже високим коефіцієнтом стиснення та особливою геометрією камери згоряння, що є основою надзвичайно ефективного спалювання палива. Вони також активно підсилюють неабияку продуктивність, без будь-якого негативного впливу на ресурс двигунів – підтверджено 5-ма роками експлуатації в усьому світі, та в Україні.

SKYACTIV-D

Високоефективний, екологічно чистий дизельний двигун нового покоління SKYACTIV-D має найнижчий у світі ступінь стиснення. Це допомагає втілити ідеальне згорання, позбавляючи потреби в дорогих системах нейтралізації вихлопних газів. Маючи неабиякий крутний момент та потужність SKYACTIV-D надає спортивний та рівний відгук, на який не здатен жоден інший дизельний двигун.
ПЛАВНЕ ТА ВПЕВНЕНЕ КЕРУВАННЯ
Інноваційна система G-Vectoring Control забезпечує точне керування та повний контроль і забезпечує максимальне зчеплення при поворотах навіть на cлизьких дорогах, що робить рух набагато безпечнішим навіть для водіїв початківців.

КОЛИ ЗВИЧАЙНОГО ПОВНОГО ПРИВОДУ НЕДОСТАТНЬО

Автоматична система повного приводу i-ACTIV AWD запобігає пробуксовці передніх коліс, перенаправляючи частину крутного моменту на задню вісь. Система працює через 27 датчиків, які постійно перевіряють та контролюють стан дорожнього покриття, погодні умові, дії водія під час керування та технічний стан автомобіля. Аналізуючи цю інформацію 200 разів на секунду, система забезпечує водію впевнене керування автомобілем у широкому спектрі дорожніх умов різної складності.
i-STOP
При зупинці в пробці система i-STOP вимикає двигун, тим самим заощаджуючи пальне.
і-ELOOP
Система і-ELOOP не тільки відновлює витрачену енергію, а й підвищує продуктивність, зменшуючи при цьому витрату пального.
МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА MZD CONNECT
MZD Connect є ідеальним втіленням філософії Jinba Ittai.
СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ВИКЛИКІВ
Сядьте за кермо Mazda CX-5 та відчуйте унікальні характеристики автомобіля, які так рідко мають інші кросовери. Інтелектуальний повний привід i-ACTIV AWD гарантує відмінну проходимість та забезпечує задоволення від керування незалежно від того, куди ви прямуєте.