Новини

Mazda в Україні

BLACK FRIDAY у всій дилерській мережі Mazda!
В офіційній дилерській мережі Mazda* розпочинається сезон грандіозних знижок! Встигніть придбати свою Mazda за спеціальними цінами із додатковою вигодою, адже до знижок, що вже діють, додається унікальна пропозиція Black Friday тільки до 30.11.2020!
Перша в Україні колаборація кіберспортивної команди і авто: HellRaisers і Mazda
У рамках проекту передбачається ряд проявів бренду MAZDA в медіа активностях киберспортивної організації – випуск спільних відеороликів, проекти з лідерами думок автомобільної і киберспортивної сфер, інтеграція в турніри.
Знижки до 50% на оригінальні запчастини Mazda
Оригінальні запасні частини – найкраще рішення для будь-якого автовласника, незалежно від того, скільки років його автомобілю. З турботою про Ваш автомобіль, компанія Mazda розпочинає розпродаж, що триватиме до 30 листопада 2020!
Анонсовано ціни та розпочато прийом замовлень в Україні
01 квітня 2020 року оголошено ціни та розпочато прийом замовлень на новий кросовер у модельному ряду Mazda – ALL–NEW Mazda CX-30.
Спеціальні пропозиції на Mazda СХ-3, Mazda СХ-5 та MazdaСХ-9 лише до 4 березня 2020 року!
Лише по 04.03.2020 по всій дилерській мережі Mazda діють спеціальні цінові пропозиції на кросовери Mazda!

Кросовери Mazda створені з переконанням, що драйв має значення, водити – це не просто діставатися з одного місця в інше. Надійні, потужні та яскраві партнери для подорожей не тільки міськими джунглями, а й по трасі.
Спеціальні пропозиції на Mazda3 та Mazda6 лише до 4 березня 2020 року!
Седани Mazda – це елегантні, надійні та високотехнологічні партнери для подорожей, які забезпечують комфорт та безпеку не тільки для водія, але й для всіх пасажирів.
Розпродаж тестового парку дилерів Mazda
З мінімальним пробігом та максимальною знижкою! Mazda пропонує не пропустити нагоди та встигнути придбати автомобілі з тестових парків офіційної дилерської мережі за унікальними цінами! Кожен автомобіль проходить передпродажну підготовку кваліфікованими спеціалістами та має прозору сервісну історію.
Mazda розширює можливості: Apple CarPlay та Android Auto
Mazda пропонує підвищити рівень комфортного спілкування завдяки додаткам(1) Apple CarPlay та Android Auto, які доступні як аксесуар в офіційній дилерській мережі Мazda.
Нова Mazda3 отримала нагороду «Red Dot: Best of the best» 2019
Найвища нагорода конкурсу присуджується продуктам, дизайн визнано новаторським та далекоглядним.
Українська мова в меню бортової системи MZD-Connect та у картах навігаційної системи автомобілів Mazda
Протягом останніх двох років офіційного Дистриб’ютора автомобілів Mazda в Україні ДП «АВТО Інтернешнл» та відповідні департаменти Mazda Corporation доклали багато зусиль для вирішення цього питання.